всі категорії
Резиновий компенсатор

Продукти

Гарячий продаж подвійної кульки з нержавіючої сталі 304 резьбового з'єднання гумового з'єднання гнучкого EPDM гумового з'єднання


Місце походження:Китай
Фірмове найменування:Jinhongda
Номер моделі:DN15-DN80
Сертифікація:ISO та CE
Стандартний фланецьDIN, ANSI, JIS, JIS10K, 150LB тощо.
Номер моделіFPT, BSPT
Робоча температура-15~+80 ℃ (спеціальний: -30~+150 ℃)
Мінімальна кількість замовлення:1
Упаковка Подробиці:Внутрішня упаковка - це картон, а зовнішня упаковка - дерев'яний футляр
Термін поставки:Залежить від конкретної кількості
Умови оплати:перекази та акредитиви
Можливість поставки:10000 одиниць на місяць
ЗАПИТ
опис

● Гвинтове гумове гнучке з'єднання також називається різьбовим гумовим компенсатором, амортизатором, горлом амортизатора, гвинтовим м'яким з'єднанням, гвинтовим гумовим з'єднанням труб тощо. Різьбовий гумовий компенсатор складається з еластичного гумового з'єднання, плоского рухомого з'єднання, вільного металевого фланця або різьбовий трубний фланець, який використовується для віброізоляції, зниження шуму та компенсації зміщення.

● різьбовий гумовий компенсатор - це різновид трубного з'єднання з високою еластичністю, високою повітронепроникністю, середньою стійкістю та стійкістю до погодних умов. Гнучкий гумовий компенсатор складається з внутрішньої гуми, армуючого шару поліефірного корду, зовнішньої гуми та композитної гумової трубки. Гнучкий гумовий компенсатор різьбового гумового компенсатора може вибирати будь-який вид внутрішніх і зовнішніх гумових матеріалів, таких як IIR, Cr, EPDM, NR, NBR тощо. Зовнішній і внутрішній шари гумових матеріалів можуть бути різними.

● Проте каркасний шар різьбового гумового компенсатора виготовлено з поліефірної тканини, а армуючий шар має сталеві кільця. Він може бути зроблений у кислоту, луг, корозію, масло, тепло та інші різновиди відповідно до різних матеріалів, і може адаптуватися до різноманітних середовищ та середовища. Існує багато видів фланцевих матеріалів для різьбових гумових компенсаторів, включаючи Q235, SS304 і SS316.

QQ 截图 20221116150647

未命名-3

Специфікації

Технічні умови

НемаєЧастинаМатеріал
1тілоNR, CR, IIR, NBR, FKM, EPDM
2Внутрішня та зовнішня гумаNR, CR, IIR, NBR, FKM, EPDM, PTFE
3Тіло тушіНейлонова кордова тканина
4Армуюче кільцеБагатожильний сталевий дріт з міднення
5Різьбове з'єднаннявуглецева сталь (Q235). Нержавіюча сталь (201,304,316,)

Застосовна температура: -20℃~+115℃

Застосовне середовище: вода, морська вода, нафта, кислота, луг тощо.

微 信 截图 _20221109165809

Примітка:

Для замовлення з особливими вимогами різьбові з’єднання повинні виготовлятися відповідно до креслень замовника. Стандарт різьби може бути PSPT, NPT тощо. Матеріал гумового корпусу може бути NR, EPDM, неопрен, IIR, NBR FKM тощо.

додатків

Різьбове гумове з’єднання складається з внутрішнього та зовнішнього гумових шарів, шарів корду та дротяних кілець, які утворюються шляхом вулканізації, а потім поєднуються з металевими фланцями або паралельними з’єднаннями. Це гнучка частина, яка використовується при з'єднанні трубопроводу. Завдяки своїй чудовій продуктивності та передовій технології виробництва він широко використовується в будівництві, водопостачанні та водовідведенні, протипожежному захисті, нагріванні води, хімічній інженерії, електроенергетиці та інших галузях. Основною сировиною корпусу виробу є гума, яка використовує переваги своєї високої еластичності, високої повітронепроникності, стійкості до погодних умов і радіаційної стійкості для поглинання бічних, осьових і кутових зміщень, викликаних вібрацією трубопроводу; Таким чином, вібрацію та шум трубопроводу можна зменшити, а теплове розширення та звуження, викликані зміною температури, можна компенсувати;

Гумове з'єднання з гвинтовою різьбою має хорошу всебічну продуктивність і в основному використовується для гнучкого з'єднання між дальніми та короткими трубопроводами в таких галузях, як покращення та транспортування сирої води та стічних вод, водопостачання та охолодження циркулюючої води, металургія, конденсат, хімічний трубопровідний транспорт, нафтохімічна промисловість охолодження, розбавлення тощо. Завдяки своїй високій зносостійкості гума також підходить для транспортування частинок, порошку та пари в різних галузях промисловості.

конкурентні переваги

Наша компанія використовує найсучасніше обладнання автоматизації у виробництві гумових з'єднань і має багаторічний досвід виробництва. Суворо контролюйте сировину та виробничий процес у процесі виробництва, щоб забезпечити якість продукції. Продукція експортується в Іспанію, Росію, Пакистан, Єгипет, В'єтнам, Малайзію, Таїланд та інші країни.

Запитання та відповіді клієнтів
    Не відповідало жодного запитання!

ЗАПИТ

Гарячі категорії