всі категорії
Засувка

Продукти

Водяні засувки з подвійним фланцем із еластичним сидінням для систем водопостачання


Місце походження:Китай
Фірмове найменування:Jinhongda
Робочий тискPN10 PN16 PN25
Сертифікація:ISO CE
Тип:Засувки, Пожежне водопостачання
матеріал корпусуВуглецева сталь
Температура середовища:Нормальна температура
Мінімальна кількість замовлення:1set
Упаковка Подробиці:1 дерев'яний ящик 2 піддон 3 відповідно до ваших вимог
Термін поставки:Має бути укладена
Умови оплати:переказ і оплата акредитиву
Можливість поставки:Набір / встановлення 30000 на місяць
ЗАПИТ
опис

Засувка - це шибер з відкриваючим і закриваючим елементом. Напрямок руху затвора перпендикулярний напрямку рідини. Засувку можна лише повністю відкривати та закривати, її не можна регулювати чи дроселювати. Засувка ущільнюється через контакт між сідлом арматури та пластиною шиберу. Як правило, ущільнювальна поверхня буде зварена металевими матеріалами для підвищення зносостійкості, такими як 1Cr13, STL6, нержавіюча сталь тощо. Існують жорсткі та еластичні ворота. Відповідно до різних воріт, засувка поділяється на жорстку засувку та еластичну засувку.

微 信 截图 _20230211173500

Специфікації

微 信 截图 _20230211173032
微 信 截图 _20230211173156

пунктзначення
гарантія1 років
типЗасувка
Індивідуальна підтримкаOEM, ODM, OBM
Місце походженняЖЕ
Брендклапан chaoquan
Номер моделіZ41H/Y-16C
додатокЕлектростанція
Температура середовищаВисока температура, середня температура, нормальна температура
PowerМануал
ЗМІпар
Розмір портуDN15-DN500
структураклин
Відповідні засоби масової інформаціївода, газ, нафта, газ і кислотно-лужне корозійне середовище
Застосовувана температура-196 ~ 540 ℃
Водійручні, пневматичні, електричні та ін
Номінальний тиск20.0 ~ 32.0MPa
Номінальний розмірDN50~300 мм
додатків

1. Засувки зазвичай використовуються в ситуаціях «відкрито-закрито», а не для дроселювання.

2. Засувна засувка зазвичай встановлюється на горизонтальній трубі штоком засувки вертикально вгору. Він також може бути встановлений у вертикальних трубах або горизонтальних трубах, де шток клапана не вертикально вгору, але можуть знадобитися спеціальні конструкції відповідно до розміру діаметра клапана, середовища застосування та конкретних умов матеріалів. Якщо придбана арматура встановлюється особливим чином, при замовленні необхідно вказати орієнтацію арматури.

3. Для середовища застосування, де температура перевищує 260 ℃, рекомендується використовувати гнучкий або розрізний клиновий шток, щоб запобігти застряганню клинового штока через теплове розширення. Це може статися, коли клапан закритий у холодному стані, а потім відкритий у гарячому стані.

4. У разі використання високошвидкісної рідини (турбулентність) або термічного циклу, щоб уникнути ослаблення, різьбове кільце сідла слід зафіксувати та приварити до корпусу клапана. При замовленні вказуйте інструкції.

5. Після закриття засувки шток клапана повинен злегка повернутись (від 1/8 до 1/4 оберту), щоб зняти навантаження на шток клапана. Це дозволяє штоку клапана трохи розширюватися, не заклинюючи та не пошкоджуючи клапан, і не вплине на ефект закриття.

6. Якщо монтажний виступ кільця сідла клапана знятий, високоінтегрований запірний засувний клапан можна використовувати на виході гарячої води або в системі трубопроводу за допомогою м’якого заліза. Уточнюйте при замовленні.

7. Насосна станція може використовувати клапани, які не обмежені ділянкою, мають багато різного роду у воді та легко блокують важливі позиції. Можна використовувати ручні та електричні засувки; Навпаки, дросельний клапан можна використовувати, особливо в проекті реконструкції бювету, щоб ефективно використовувати простір початкового бювету та досягти мети збільшення обсягу водопостачання (дренажу) за умови, що площа оригінального бювету залишається без змін.

конкурентні переваги

Особливості конструкції

1. Відповідно до стандарту GB, розумна структура, надійне ущільнення, хороша продуктивність і гарний зовнішній вигляд.

2. Різноманітність укомплектована, пакувальні та прокладкові матеріали розумно відповідають, можна відповідно до запиту клієнта застосовувати до всіх типів тиску, температури та умов середовища, клапан високого тиску вибирає високоякісне виробництво з легованої сталі, ущільнювальна поверхня з використанням відділу занадто вертикального (стелітного) кобальту на основі твердого сплаву, безпечний і надійний, стабільна продуктивність і тривалий термін служби.

3. Конструкція кришки клапана розумна, товщина стінки суворо контролюється, випробування відповідають національному стандарту GB12234 та американському стандарту ANSI B16.34, міцність висока, жорсткість хороша, опір потоку невеликий.

4. Використовуючи клинову еластичну конструкцію воріт, він виготовлений з цілого лиття, з тонким дизайном і хорошою герметизацією.

5. Стовбур виготовлений з жаростійкої легованої сталі з хорошими механічними властивостями та стійкістю до корозії та стирання.

6. Засувки повинні бути повністю ущільнені, які можуть бути відремонтовані або модифіковані в умовах безперервної роботи.

7. Гайка штока приймає внутрішню функціональну структуру, кульковий підшипник встановлюється за допомогою сполучної частини кронштейна, крутний момент невеликий, а підйом легкий.

8. Відповідно до вимог користувачів або інженерії, форма підключення повинна бути розумно обрана, а різні режими роботи можуть відповідати різним вимогам використання.

Запитання та відповіді клієнтів
    Не відповідало жодного запитання!

ЗАПИТ