всі категорії
Про нас

профіль компанії

невизначених

Компанія Gongyi Jinhongda Pipeline Co., Ltd., розташована в рідному місті трубопроводів у Китаї, є професійним виробником, що спеціалізується на виробництві аксесуарів для водопостачання та дренажу та трубопроводів. Він має багаторічну історію виробництва, сильну силу, сувору якість і добре навчений персонал. Основна продукція: гумові з'єднання, гофровані компенсатори, металорукава, розширювальні пристрої, засувки, роз'ємні з'єднання, трубопрокладки, фільтри та інша трубна продукція. Специфікації стандарту та довжини можна налаштувати відповідно до потреб клієнта

Протягом багатьох років виробництва наша компанія освоїла передовий виробничий процес і досконалі засоби виявлення, а також використовувала найсучасніше виробниче обладнання, щоб зробити продукцію все більш стандартизованою та високоякісною. Продукція широко використовується в будівництві водопостачання та водовідведення великих і середніх підприємств, таких як водопостачання, водовідведення, електроенергетика, металургія, міське будівництво, нафтова, хімічна та охорона навколишнього середовища. Продукція добре продається в 31 провінції, містах і автономних районах країни. Він пройшов сертифікацію системи якості ISO та сертифікацію CE. Продукція експортується до Сполучених Штатів, Франції, Іспанії, Росії, Японії, Південної Кореї, Пакистану, В’єтнаму та інших країн, і користується перевагою більшості користувачів.

Компанія заснована на чесності, і все для користувачів. Ваші вимоги - наша мета, а ваше задоволення - наше бажання. Ми продовжимо працювати з вами, щоб створити блиск століття.

завод

Гарячі категорії